سایت رسمی حنیف عمران زاده

اخبار و عکسهای حنیف عمران زاده

بیوگرافی متفاوت حنیف عمران زاده


بیوگرافی 

متولد 10/2/64 است و در روستای جوربند چمستان و در شهر نور مازندران به دنیا آمده است.دو برادر به نام های سعید و عمار دارد یک خواهر به نام سمیه.حنیف عمران زاده با شماره شناسنامه 14 است و پدرش حجت الله عمران زاده شغل آزاد دارد.او مجرد است ودر حال حاضر در سعادت آباد تهران زندگی میکند


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم دی 1390ساعت 18:38  توسط محمد حاجوی  | 

تک جملات حنیف عمران زاده

 

بيوگرافي حنیف عمران زاده

10/2/1364

 مازندران

قد:196

وزن:92

رنگ چشم:مشکی

نام پدر: حجت الله

شماره شناسنامه:14

دو برادر به نام هاي سعيد و عمار و يك خواهر دارد

محل زندگی:سعادت آباد

مدافع تيم استقلال تهران

شماره پيراهن: 5

شروع فوتبال: 17 سالگي در شهر نور زير نظر جلال موسوي نسب سال 1381

 باشگاه ها و مربيان

1382: شاهين تهران (داوود جليلي)

1383: اميد پاس (مهدي احمد پور - رضا رحمتي)

1384: پاس تهران (مجيد جلالي - همايون شاهرخي)

1385: ملوان انزلي (نصرت ايراندوست)

87-1386: پاس همدان (بگوويچ)

1388: استقلال تهران (صمد مرفاوي)

استقلال تهران(پرویز مظلومی:1389)

كارنامه ملي

در سال 82 براي اولين بار توسط حميد عليدوستي به تيم ملي جوانان دعوت شد. در مقطع اميد زير نظر (رنه سيموئز) و (وينگو بگوويچ) فيكس بازي کرد.

براي اولين بار در سال 87 به تيم ملي بزرگسالان دعوت شد و هم اکنون هم جز تیم ملی میباشد.

بهترين گل : به تراكتور

الگوي ورزشي : رحمان رضايي-مهدی هاشمی نسب

الگوی اخلاقی:فرهاد مجیدی

اتومبيل شخصي :آزرا مشکی

خواننده مورد علاقه :رضا صادقي

بازيگران مورد علاقه : پرويز پرستويي

بهترين تفريح : شنا و بیلیارد

بهترين فيلمي كه ديده ام : اخراجي ها

بزرگترين آرزو : لژيونرشدن

بهترين شهر دنيا : مادريد(البته چون طرفدار رئاله)

مادر : دنيا

پدر : همه چيز

اگر فوتباليست نمي شدم : مغازه دار

غذا : ماكاروني(عاشقشه)

پرسپوليس : همیشه میبریمش

استقلال : عشق

تيم ملي : آرزو

عطر : خوب

مارك : مي پوشم

تنهايي : بده

اينترنت : مي رم هميشه

وب سایت حنیف:خیلی خوشگله

بهترين مربي : همه مربیان

تيم مورد علاقه : استقلال-رئال

بزرگترين شجاعت :رك بودن

هديه : خدا

دوست صميمي : خانواده

ايران : بزرگ

منشور:سخت بود

هوادار:عاشق

بهترين بازي:استیل آذین جام حذفی-دربی 70و 71

بهترين لحظه ورزشي : برد رفت و برگشت دربی های سال 90

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوم دی 1389ساعت 23:15  توسط محمد حاجوی  | 

حنیف(سهیل):ستاره ای که از زمین خوردن به آسمان رسید.

پسربابایی

اصلا به قدوقامت بلندش نمی خورد که 25 سال سن داشته باشد اما بدانید حنیف عمران زاده متولد10/2/64 است. درشهرمازندران به دنیا آمده ویک خواهر و دو برادر هم دارد . وابستگی زیادی به پدرش دارد وبه نوعی خیلی بابایی است تا دوری پدر برایش سخت باشد .

 

شاگرد تنبل کلاس

شاگرد تنبل کلاس بود واصلا علاقه ای به درس نداشته با زور به مدرسه می رفت وهرچه به مغزش فشارمی آورد،اصلا درس وکتاب به آن راه پیدا نمی کرد ته تجدیدی پشت تجدیدی درکارنامه اوبه ثبت برسد اما با این حال شماره 4آخرخودش را به دیپلم رساند .

 

اول...!

حنیف اگرچه در درس نتوانست شاگرد اول باشد اما درفوتبال باید اورا شاگرد اول بدانیم چرا که این مدافع همیشه اولین نفری است که درتمرینات تیمش شرکت می کند. قبل از اینکه بقیه استقلالی ها در تمرین حاضرشوند. حنیف خود را به نوبنیاد رسانده ومشغول انجام تمرین است تا نظم وانضباط بالایش را ثابت کند.

سهیل عمران زاده

همه شما فقط عمران زاده رابا نام حنیف می شناسید اما این بارنام سهیل را هم به فامیلی اواضافه کنید وبخوانید سهیل عمران زاده ... داستان از این قراراست که خانواده و بچه محل ها همه اورابا نام سهیل صدامی زنند وحنیف وقتی حنیف شد که به استقلال آمد . حالا شما فکرمی کنید حنیف بیشتربه چهره عمران زاده بیاید یا سهیل؟

 

بچه غول

باعرض معذرت از عمران زاده ... لقب اودر تیم بچه غول است! استقلالی ها اورا بچه غول صدا می زنند... بچه غول به او نمی آید ؟ عمران زاده بارها در مصاحبه هایش اعلام کرده که به قد رعنایش می نازد(البته شوخی)

پرش با منشور

منشور... نام حنیف عمران زاده آدم را یاد منشورمی اندازد . بازیکنی که بی جهت 6 ماه ازفوتبال دورشد وبی گناهی او وقتی به اثبات رسید که 6ماه ناقابل نتواست وارد مستطیل سبزشود،اما جالب است بدانید که منشوری شدن برای عمران زاده ضرر که نه سود هم داشت چرا که انگیزه اش را دوچندان کردو با روحیه بالاتربه تمرین و آماده سازی مشغول شد تا درنهایت منشورپرش او به سوی موفقیت باشد. به جایی که به عنوان یک دفاع مستحکم برای تیم به میدان برود و بهترین بازی ها را از خود به نمایش بگذارد .

پسرخواب آلوی استقلال

خواب وخوراکش خواب است. هروز تا ساعت 30/11 یا12 می خوابد وقتی تلفنش را جواب می دهد مدام خمیازه می کشد . آخرین باری که از این مسئله ضربه خورد ماندنش از هواپیما برمی گردد،وقتی که می خواست در تعطیلات هفته گذشته به مالزی سفرکند اما دیربه فرود گاه رسید تا ... یک آه که نه داد بلند کشید ... آخه چرا؟

 

وقتی تخم مرغ گران شد

ما که صدایش را نشنیده ایم اما می گویند وقتی زیرآواز بزند تخم مرغ ها گران می شوند . حنیف عمران زاده عادت دارد که آواز بخواند تا هم تیمی هایش ازصدا او سرسام بگیرند. اودر سفرهای تیم بیشتر ته اتوبوس می نشیند تا آواز خوانی اش به گوش سرمربی نرسد ...

 

باجنبه استقلالی

پسرباجنبه ای است واصلا حساس نیست. اورایکی از باجنبه های استقلال می توان نا مید تا نسبت به هر شوخی واکنش نشان ندهد . اخلاق خوبی دارد،مهربان است تا نمره 20 انضباطی را متعلق به خودش کند . بسیار شوخ و خوش خنده است اصولا عادت دارد بچه های تیم را سرکار بگذارد .

 

10پله با موتور

نمی دانیم چطور به مغز حنیف عمران زاده رسید که موتور سیکلت خود را در خوابگاه آن هم تا طبقه دوم ببرد . اوزمانی که در پاس حضور داشت وقتی دید موتورش قفل ندارد تصمیم گرفت برای در امان ماندن از دزدان موتورش را 10 پله بالا ببرد.مکافات بالا بردن موتورسنگین وزن یک طرف وشدت عبانیت مسئولان باشگاه پاس هم یک طرف دیگر...

 

نوشیدنی مخصوص

عاشقred bull  است . نوشیدنی مورد علاقه اوred bull است واصولا سرتمرین ودر اردوها ازاین نوشیدنی استفاده می کند البته مصرف این نوشیدنی هیچ ربطی به قوی هیکل بودن ندارد . چرا که حنیف قبل از مصرف red bull این قد و قامت را داشت .

 

وای هواپیما...

اصلا به هیکل بزرگش نمی خورد که اینقدر از هواپیما بترسد ولی بدانید این آقا با این قد و قامت حسابی از سوار شدن به هواپیما می ترسد . هر وقت استقلال سفرهای خارج از خانه دارد حنیف عمران زاده ، عزای سوار شدن هواپیما را می گیرد و از دقیقه اول تا آخر که سوار هواپیما می شود دندانهایش به هم می خورد . البته جالب اینجاست که بدانید وقتی هواپیما فرود می آید عمران زاده خیلی ریلکس و آرام از پله ها پایین می آید و انگار نه انگار که او همان بازیکنی بود که از پرواز به شدت ترسیده بود . البته امیرآبادی و کیانوش رحمتی هم در این زمینه او را همراهی می کنند تا حنیف تنها استقلالی نباشد که از سوار شدن به هواپیما واهمه دارد .

 

وقتی پلکها برعکس شد

سال گذشته با محمد محمدی هم اتاق بود اما امسال هم اتاقی ثابت به نام امیرحسین صادقی دارد ، اما یک حرکت جالب از حنیف عمران زاده .... او وقتی امیرمهدی صادقی را در تمرین دید سراغ او رفت  و پلک چشم خود را بالا برد تا پسر مدافع استقلال از ترس بزند زیر گریه ... با این حال الان امیرمهدی رابطه خیلی خوبی با حنیف دارد و به جای اینکه بیشتر طرفدار پدرش باشد هوادار عمران زاده است .

 

شیرین ترین گل

یکی از بهترین بازی هایش مقابل سایپا بود ... در دقیقه 92 دروازه تیم کرجی را باز کرد تا استقلال با صمد مرفاوی از یک شکست مسلم فرار کند . آن گل به مذاق عمران زاده خیلی شیرین آمد و هواداران هم هیچ وقت آن گل را از یاد نخواهند برد ....

 

بدترین بازی

خودش بدترین بازی اش را مربوط به دیدار استقلال مقابل استیل آذین می داند . بازی سال گذشته در جام حذفی که استقلال شکست تلخی را تجربه کرد و حنیف در آن بازی عملکرد بدی از خود به نمایش گذاشت . یک پنالتی به نفع حریف رقم زد ، به اشتباه دروازه خودمان را باز کرد و البته یک گل هم برای استقلال زد ... اما به قول خودش روز تلخی بود .

 

مدافعی با فیزیک ایده آل و قدرت سرزنی بالا

استیل یک مدافع نقش بسزایی در موفقیت او دارد . یک مدافع در وهله اول باید تنومند و مستحکم باشد تا به راحتی مقابل مهاجمان حریف تسلیم نشود و به نوعی کم نیاورد و این حنیف عمران زاده است که امروز در دفاع استقلال مثل یک سد محکم می ایستد . فیزیک ایده آل این بازیکن او را به یک مدافع کاربلد و موفق در تیم تبدیل کرده است اما جدا از این عمران زاده از قدرت سرزنی بالایی هم بهره می برد . یکی از عوامل تاثیر گذار در موفقیت یک مدافع ، قدرت سرزنی بالای اوست که خوشبختانه عمران زاده از این امتیاز برخوردار است تا مهاجمان حریف کمتر مقابل او بلند شوند تا این مدافع هنگام زدن ضربات کرنر از قدرت سرزنی خود استفاده کند و اتفاقا از این طریق چند بار هم به گلزنی رسیده است .

 

همه همشهری های حنیف

حنیف عمران زاده بچه مازندران است و به عنوان یک مدافع خود را در فوتبال ایران معرفی کرده است ، اما نکته قابل توجه این است که جدا از حنیف فوتبال ایران مدافعان بلند قامت و تنومندی مثل او داشته که البته بقیه هم از خطه سر سبز مازندران هستند ، محسن بنگر ، شیث رضایی ، ابراهیم تقی پور ، محمود فکری و رحمان رضایی این مدافعان مازنی را تشکیل می دهند . با این حال از جمع استقلالی ها محسن یوسفی را می توان همشهری اصلی حنیف دانست چرا که هر دو بچه چمستان نور هستند .

 

محصص : مطمئنم به زودی فیکس تیم ملی می شود

کارشناس بهتر از مرتضی محصص ؟! به طور قطع این کارشناس فنی خیلی خوب می توانست حنیف عمران زاده را زیر ذره بین قرار دهد و همین بهانه شد که ما از محصص بخواهیم در خصوص شماره 4 صحبت کند و عضو کمیته فنی استقلال اینگونه آمار حنیف را به ما داد : « عمران زاده یک بازیکن قدرتی است که من فکر می کنم دید خیلی خوبی در بازی ها دارد و این به قامت بلندش برمی گردد ... یک مدافع خوب ، بازیکنی است که در ضربه های هوایی بتواند خوب کار کند که البته حنیف هم از این امتیاز بهره می برد . او نزدیک به خط میانی خوب کار کرده و همیشه فضا را برای حریف کوچک می کند . »

و اما ادامه ماجرا : « عمران زاده مدافعی است که در دفاع راست و میانه می تواند خیلی خوب کار کند . بازیخوانی مهمترین اصل برای موفقیت یک مدافع است ، اینکه تشخیص دهد حریف چطور می خواهد حمله کند که خوشبختانه این مدافع از این خصوصیت هم برخوردار بوده و به این بلوغ فکری رسیده است . »

و حتما حنیف این قسمت را به خوبی بخواند و انگیزه اش را چند برابر کند . محصص باز هم گفت : « بنده نظرم نسبت به عمران زاده مثبت است و از وقتی که او در پاس همدان بود ، او را می شناختم . حنیف مدارج ترقی را خیلی خوب طی کرد و مطمئنم وی به زودی پیراهن تیم ملی را می پوشد . جایگاه او در تیم ملی به صورت ثابت است . »

و در آخر از محصص خواستیم یک نمره به حنیف بدهد که او گفت : « به هیچ بازیکنی نمی توان نمره 20 داد اما به نظر من نمره حنیف بین 17 و 18 است . »

 

برای مردی که زمین خورد و بلند شد

وقتی که کلاغ ها شروع به قارقار کردند ، وقتی که نحسی فردا تعبیر شد و شومی ، قد بلند کرد . وقتی غروب ، مفهومش تلخ شد ... وقتی ... بلند شد و آفتاب را به خانه اش آورد . به جای غروب ، طلوع را معنا کرد و دل به آواز قناری بست . خواست فردا را از جنس سربلندی و به تمام بدی ها پشت کند . ثانیه که به اول رسید کوله اش را برداشت و مستطیل سبز را هدف قرار داد. خواست با تمام بدی ها مبارزه کند ، خواست ثابت کند ، نشان دهد که گناهش بی گناهی است و ناخواسته باید به مستطیل سبز برای مدتی خداحافظی کند . زمین خورد اما بلند شد ، آنقدر بلند شد که با اقاقیای  تعصب قد بکشد ، آنقدر قد بکشد که سرش به تمامی قله های افتخار برسد و حالا او تمام آرزوهایش را در دست گرفته و به تمام خوشبختی ها دست تکان می دهد . این داستان مردی است که حنیف نام دارد و شهرتش عمران زاده است . پسری که در فردایی نزدیک با پیراهن تیم ملی به تمام افتخارات می رسد .

 

و حنیف ...

حنیف عمران زاده در 20 بازی سپرده شده این فصل 1514 دقیقه برای استقلال بازی کرد . یک بار در لیگ برای استقلال گل زد ، مقابل صبا تجربه اخراج از زمین را کسب کرد و در این فصل هم 4 کارت زرد از داور گرفت .

 

سید محمد حسینی : مدافعی خوب با قدرت سرزنی بالا

قطعا یک مدافع به خوبی می تواند مدافعی دیگر را مورد ارزیابی قرار دهد . از بین مدافعان لیگ ، سیدمحمد حسینی را انتخاب کردیم تا مدافع ذوب آهن ، حنیف را مورد ارزیابی قرار دهد . او هم گفت : عمران زاده جزو بهترین مدافعان ایران است . بازیکن با شخصیتی است که باید او را یکی از فوق العاده های ایرانی دانست . اوتاثیر گذاری زیادی در تیمش دارد و یکی از مشخصه های بارزش ، قدرت سرزنی بالای اوست . جدا از این عمران زاده قدرت بدنی بالایی دارد که این مسئله هم در موفقیت او نقش بسزایی دارد . من نقطه ضعف خاصی در او نمی بینم البته با این حال حنیف هنوز برای بهتر شدن جا دارد و می تواند بهتر از این هم عمل کند .

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوم دی 1389ساعت 14:46  توسط محمد حاجوی  | 

بیوگرافی حنیف عمران زاده


شاید در ابتدا کشتی وفوتبال شباهتی به هم نداشته باشند اما می توان کسی را پیدا کرد که در هر دو رشته فعالیت کرده باشد. حنیف عمران زاده از آنهایی است که هر دو رشته ورزشی را تجربه کرده است. حنیف که در روستای نور مازندران به دنیا آمد مانند خیلی دیگر از اهالی این شهر عاشق کشتی بود و این رشته باستانی در رگ هایش جریان داشت و به همین دلیل از همان سنین کم به باشگاه می رفت و کشتی می گرفت اما به یکباره سر از فوتبال درآورد و جذابیت این رشته ورزشی او را جذب کرد تا آن را به صورت حرفه ای ادامه دهد. 
او در مازندران فوتبال را زیر نظر موسوی نسب آغاز کرد و خیلی زود راهی تهران شد تا فضای بیشتری برای فعالیت داشته باشد و مدارج ترقی را خیلی زود طی کند. شاهین تهران اولین تیم باشگاهی او بود و داود جلیلی مربی این تیم بود. قد بلند او باعث شد تا از همان ابتدای فوتبالش دفاع وسط باشد و در همین پست هم به فوتبالش ادامه دهد. فیزیک بسیار مناسب و هوش او باعث شد تا خیلی زود توجهات را به خود جلب کند و به تیم ملی جوانان راه پیدا کند. حمید علیدوستی که به ندرت پیش می آمد استعدادی را از دست بدهد او را به تیم ملی جوانان دعوت کرد و در همین تیم بود که مجید جلالی بازیهای او را دید و او پیراهن پاس را بر تن کرد. در ابتدا در پاس چندان در ترکیب اصلی تیم به او بازی نرسید و همین مساله باعث شد که بازگشت کوتاهی به تیم شهرش داشته باشد. او یکسال به عنوان بازیکن قرضی عضو ملوان بود و در این تیم توانست بار دیگر استعدادش را به نمایش بگذارد و این بار به عنوان بازیکن فیکس به پاس بازگردد و به همراه این تیم به همدان هم برود.
او بازیکن تیم ملی امید هم بود و توسط وینگو بگوویچ به اردو فراخوانده شد اما مدتی بعد به دلایل اختلافاتی که میان آنها پیش آمد عمران زاده را از تیم اخراج کرد. جالب است که تنها یکی، دو ماه بعد از این درگیری وینگو بگوویچ به عنوان سرمربی پاس همدان انتخاب شد تا مشکلات این بازیکن شروع شود. اختلافات میان او و سرمربی پاس وجود داشت و همین مساله باعث شد تا او کمتر در ترکیب اصلی قرار بگیرد اما بعد از مدتی این اختلافات برطرف شده و همه چیز به روال عادی بازگشت. 
یکی از شایعاتی که همیشه در مورد حنیف عمران زاده شنیده می شد این بود که او پرسپولیسی است و علاقه زیادی دارد تا در این تیم بازی کند و به همین دلیل گاهی اوقات در بازیهای مقابل این تیم کم کاری می کند. این شایعات در بازی پرسپولیس و پاس همدان که حنیف از بازی اخراج شد و تیمش بازی را 3 بر یک واگذار کرد به اوج خود رسید اما در نهایت نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه او به تیم رقیب قرمزها پیوست. البته این بازیکن مذاکراتی با پرسپولیس داشت که با آنها به توافق نرسید و در همدان ماندگار شد تا این که مذاکراتش با استقلال موفقیت آمیز بود و مجددا راهی تهران شد. او یک نیم فصل را به خاطر بحث منشور اخلاقی از دست داد و بعد از برطرف شدن مشکلش یکی، دو بازی به عنوان مهاجم در ترکیب استقلال قرار گرفت و بعد از آن در پست تخصصی خود به کار گرفته شد و عملکردی فوق العاده در خط دفاعی آبی پوشان داشته و به تیم ملی نیز دعوت شده است.
باشگاه ها :
پاس
ملوان بندر انزلی
استقلال

+ نوشته شده در  چهارشنبه پنجم آبان 1389ساعت 6:32  توسط محمد حاجوی  |